Головне управління ветеринарної медицини в Чернігівській області

"Виїзна приймальня" Держпродспоживслужби в Чернігівській області у Носівці

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, за підтримки Голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, продовжує проведення «виїзних приймалень» громадян у населених пунктах регіону.
12 вересня 2017 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області проводили консультативну роботу з громадянами та суб’єктами господарювання Носівського району за участі Голови Носівської районної державної адміністрації Верешняк Вікторії Миколаіївни.

Під час зустрічи обговорювалася  проблематика стихійної торгівлі, яка турбує як  представників місцевої влади так і громадян Носівки особливо  в частині безпеки харчових продуктів. Надходили питання від представників освітніх закладів щодо втручання батьків в процес харчування дітей, як взаємодіяти на законних підставах. Також громадяни зверталися з приводу шумів, забруднень сусідніми промисловими підприємствами та інше.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Чернігівської області прийняли всіх бажаючих, надали кваліфіковані відповіді, скоординували щодо відповідних звернень та необхідних дій.

Наступна «виїзна приймальня» відбудеться  19 вересня 2017року в Семенівській районній державній адміністрації.