ukende

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Підписка на розсилку новин

Введіть Вашу e-mail адресу:

Понеділок, 05 лютого 2018 15:35

Роз'яснювальна робота на ринку Городні

Спільний огляд молочного та м’ясного павільйонів провели начальник Городнянського районного управління Головного управління ДПСС в Чернігівській області, адміністрація ринку, кореспондент районної газети «Новини Городнянщини» щодо дотримання ветеринарно – санітарних вимог при реалізації харчової продукції.

В ході обстеження встановлено, що на даний час є проблема торгівлі молочною продукцією в пластикових пляшках. З реалізаторами проведена роз’яснювальна робота щодо заборони торгівлі молочної продукції в даному виді посуду.

В м’ясному павільйоні адміністрації ринку та завідуючій ЛВСЕ на ринку реалізаторам м’ясної продукції було наголошено на забезпечення покращення санітарного стану павільйону та проведення поточного ремонту, та власне  самих реалізаторів м’ясної продукції (забезпечення спецодягом).

Було наголошено на необхідності дотримання Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про основні вимоги до безпечності і якості харчових продуктів» та «Ветеринарно – санітарних правил для ринків».

Прочитано 162 разів

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал