Звіти про роботу Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

Звіт про роботу за І квартал 2018 року

За І квартал поточного року  працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері дотримання вимог санітарного законодавства перевірено позапланово 49 об’єктів нагляду, із них 3 дошкільні навчальні заклади, 3 загальноосвітні навчальні заклади, 15 лікувально-профілактичних закладів, 1 об’єкт поводження з твердими побутовими відходами, 7 промислових підприємств, 20 інших об’єктів.

Із загальної кількості перевірених об’єктів під час перевірок на 6
об’єктах встановлено порушення санітарного законодавства. За результатами здійснених заходів державного нагляду(контролю) на підставі встановлених орушень санітарного законодавства винесено 6 приписів.

За ініціюванням правоохоронних органів спеціалісти взяли участь у 6 комісійних перевірках підконтрольних об’єктів.

У сфері санітарного законодавства розглянуто 20 звернень (скарг) фізичних осіб, із них вирішено позитивно –17.

У Чернігівській області зареєстровано за І квартал 2018 року 2 спалахи
гострих кишкових захворювань -у дитячих організованих колективах. В результаті постраждала 41 особа, у т.ч. 38 дітей. А саме:

  1. Спалах в дошкільному навчальному закладі м. Ніжин  (постраждало 5 дітей – етіологічний фактор- ротавірус)
  2. В КЗ «Борзнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» виник спалах гострої кишкової інфекції, в результаті якого постраждало 36 осіб, з них 33 дитини. У 21 особи встановлено діагноз сальмонельоз.

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби були складені приписи з вимогою усунення виявлених порушень.

До Головного управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області за І квартал 2018 року звернулося 96 осіб з питань надання адміністративних послуг та проведення погоджувальних процедур.

Кількість виданих документів – 86, а саме: видача дозволу (санітарного паспорта) на роботу з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання - 6, погодження видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря  стаціонарними джерелами забруднення – 68, видача актів санітарно-епідеміологічного  обстеження об`єкта (для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики) -8, видача санітарного паспорта на склади пестицидів – 4.

Кількість відмов у наданні послуг – 10, а саме: 1 відмова у видачі дозволу (санітарного паспорта) на роботу з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання, 8 – у погодженні видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря з стаціонарними джерелами забруднення, 1 – у видачі акту санітарно-епідеміологічного обстеження об`єкта (для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики).

За І квартал поточного року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області проведено обстеження вантажів на кордоні та в митницях призначення: кількість вантажу, що пройшов санітарний огляд всього – 1448, загальна вага в тонах 113812,582, оформлено в інформаційно–телекомунікаційній системі «єдине вікно» - 1315, оформлено проставлянням відбитку штампу – 133, здійснено контроль – 1411, відмовлено в проведенні контролю - 37.

За І квартал поточного року проведено 5 семінарів з питань дотримання вимог санітарного законодавства в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах та підготовлено 25 інформацій в ЗМІ.

Прочитано 420 разів

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал