ukende

Плани заходів державного контролю

Планові заходи державного нагляду (контролю) Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері господарської діяльності на 2018 рік


Звіт про виконання планових заходів державного нагляду (контролю) Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері господарської діяльності на 4 квартал 2016 року.

Звіт про виконання планових заходів державного нагляду (контролю) Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері господарської діяльності на 3 квартал 2016 року.

Звіт про виконання планових заходів державного нагляду (контролю) управлінь  Держпродспоживслужби в районах і містах у сфері господарської діяльності на 2016 рік:

Планові заходи державного нагляду (контролю) Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері господарської діяльності на 2017 рік.

План проведення перевірок суб'єктів господарювання стосовно дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів та про заходи щодо попередження вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення на I квартал 2017 року.

План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) на 2017 рік управлінь Держпродспоживслужби в районах:

Планові заходи державного нагляду (контролю) Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері господарської діяльності на 4 квартал 2016 року.

План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) на 4 квартал 2016 року управлінь Держпродспоживслужби в районах:

Планові заходи державного нагляду (контролю) Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері господарської діяльності на 3 квартал 2016 року.

План перевірок з ринкового нагляду на 3 квартал 2016 року.

План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) на 3 квартал 2016 року управлінь Держпродспоживслужби в районах:

Прочитано 2371 разів

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал