Звіти про роботу Сектору контролю за регульованими цінами

Звіт щодо проведеної роботи у I кварталі 2018 року

Відповідно до доручення Віце-прем’єр-міністра України,  листа Міністерства охорони здоров’я від 11.04.2017 № 18-01/3-1344/10082, Сектором контролю за регульованими цінами на протязі I кварталу 2018 року проводилась робота по ознайомленню та відпрацюванню щомісячних звітів щодо застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які внесено до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, граничних оптово-відпускних цін, роздрібних торгівельних надбавок,  затвердженого наказом МОЗ України від 03.04 2017 року № 360 (зі змінами) та беруть участь у програмі «Доступні ліки», по наступним суб’єктам господарювання:

  • Комунальне підприємство «Ліки України» Чернігівської обласної ради;
  • Чернігівська філія ТОВ «МЕД-СЕРВІС»;
  • Аптека ТОВ «Регіональна аптечна мережа Руан»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛЕК-ВІЛ»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Світ здоров’я -ЗЖС»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармасвіт здоров’я».

Відповідно  наказів  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області  на протязі I кварталу Сектором контролю за регульованими цінами спільно з Управлінням захисту прав споживачів проведено 9 позапланових перевірок. Питання, що підлягали перевірці стосувались відповідності застосування тарифів до діючих регуляторних актів на послуги з водовідведення та водопостачання, послуги теплопостачання, послуги з постачання газу, послуги за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Підготовано та надіслано листи суб’єктам господарювання, що впроваджують свою діяльність на фармацевтичному ринку, щодо надання інформації для проведення щомісячного моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які внесено до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затвердженого наказом МОЗ України від 03.04.2017 №360 (зі змінами), та беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

В результаті розгляду та опрацювання матеріалів справ, сформованих на основі звернень громадян, надано 5  іформаційних довідок з питань цінового регулювання.

На запит Комунального підприємства «Ліки України», надано роз’яснення щодо можливості застосування середньозваженої ціни при формуванні цін реалізації товарів підприємствам мережі.

Працівниками Сектору взято участь у занятті правового факультету "Університет 60 плюс", що відбулося на базі Чернігівської міської бібліотеки         ім.Коцюбинського. Слухачам факультету було надано відповіді на поставлені запитання, а також отримано індивідуальні консультації.

Проведена робота по ознайомленню та відпрацюванню Національного переліку основних лікарських засобів, Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 03 квітня 2017 року, Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 01.12.2017року;

Проведена робота по вдосконаленню інформаційної бази сайту Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, в розділі – Сектор контролю за регульованими цінами, стосовно Урядової програми «Доступні ліки». За I квартал 2018 року по напрямку цінового регулювання розміщено 6 статтей.

Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03.07.2017 № 961 проведена робота по формуванню єдиної справи розпорядчих документів, що приймаються органами державного нагляду під час здійснення заходу державного нагляду у сфері господарської діяльності.

На протязі 1 кварталу підготовлено та надіслано 14 відповідей на звернення  громадян що надійшли на Урядову «гарячу лінію».

Вчасно проведена робота над виконанням щомісячних контрольних завдань від Управління контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби України, Управління економічного розвитку, Обласної Державної адміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації.

Вчасно виконані поточні завдання, структурних підрозділів   Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Прочитано 235 разів

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал