П'ятниця, 05 квітня 2019 12:18

Про семінари-навчання Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Інформативно та продуктивно закінчують робочий тиждень спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області – 5-го квітня Служба провела два семінари-навчання.

Зранку навчались керівники районних, міжрайонного, міського та міськрайонних управлінь. Говорили на тему: «Здійснення державного нагляду за суб’єктами господарювання в частині планових відборів зразків харчових продуктів та дії інспектора в нестандартних ситуаціях».

Про порядок оформлення наказів, направлень та проведення планових та позапланових перевірок розповів провідний юристконсульт Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Владислав Стельмах.

Начальник відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Сіробаба розповів про порядок проведення планового відбору зразків у відповідності до Щорічного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Також обговорили питання вжиття дій інспектором при виникненні нестандартних ситуацій при проведенні перевірок, на яке звернув особливу увагу присутніх начальник головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен.

Другу частину навчань присвятили темі «Впровадження єдиного реєстру видачі ветеринарних документів», які провели для начальників районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини.

Обговорили порядок ведення ідентифікації тварин, оформлення відповідних документів для переміщення ідентифікованого поголів’я, нормативно-правові документи, що регламентують цей процес.

В рамках семінару-навчання провели практичне заняття по оформленню видачі ветеринарних документів через Єдиний державний реєстр ветеринарних документів.

 

Прочитано 156 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал
-->