Четвер, 13 червня 2019 09:37

Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я !

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області нагадує, що торгівля «з рук» на вулицях, площах міста, у дворах,  скверах та в інших невстановлених місцях заборонена, оскільки ці продукти харчування не відповідають санітарним нормам.

Збут харчових продуктів у такий спосіб – це правопорушення і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Продукти, які продаються «з рук», із необладнаного  автотранспорту в антисанітарних умовах,  не пройшли  ветеринарно- санітарної  експертизи та несуть у собі  чималу загрозу і можуть стати причиною виникнення  гострих інфекційних шлунково-кишкових захворювань   

Основну увагу слід звернути на  небезпеку  купівлі   споживачами м’ясних, рибних, грибних, овочевих  консервацій домашнього виготовлення, які також  реалізуються на стихійн их ринках. 

Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, на яких встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. Закон вимагає: сировина  та харчові продукти тваринного  походження підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах – лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи,  і є гарантією придбання якісної і безпечної продукції для споживача. Торгівля із  землі суворо заборонена!

 Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області закликає не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігає всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням небезпечних продуктів!

Прочитано 89 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал