П'ятниця, 30 серпня 2019 10:48

Про підготовку до нового навчального року

Городнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області прийняло участь у  комісійних перевірках огляду готовності закладів освіти Городнянської районної ради, Тупичівської та Городнянської ОТГ до роботи в 2019/2020 навчальному році.

За результатами перевірки начальникам відділів освіти надані пропозиції щодо проведення відповідних заходів по усуненню виявлених недоліків та приведення закладів до вимог чинного законодавства до початку навчально-виховного процесу.

Фахівці Городнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівської області взяли участь у 3-х семінарах з керівниками і персоналом закладів освіти, де розглядались питання підготовки та функціонування закладів освіти в новому 2019/2020 році. Особлива увага була звернута на підготовку водопровідних та каналізаційних систем, організацію якісного та безпечного харчування, медичного забезпечення та здійснення заходів щодо своєчасної та ефективної профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Приділено увагу  основним порушенням режимних моментів на харчоблоках шкіл і наслідки недотримання дезінфекційного режиму та правил особистої гігієни працівників їдалень.

 

29 серпня в Чернігівському районі  з ініціативи районної державної адміністрації відбулася  нарада з завідувачами закладів дошкільної освіти, працівниками відділу освіти  з питань підготовки закладів  дошкільної освіти до нового навчального року. В нараді взяли участь  фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чернігівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівської області,  які довели до відома  присутніх  інформацію про результати комісійних перевірок  стану підготовки закладів дошкільної освіти  до нового навчального року та  озвучили санітарно-гігієнічні вимоги щодо безпечного перебування дітей  в закладах дошкільної  освіти, а саме: створення умов для дотримання  правил особистої гігієни  дітьми та працівниками; забезпечення закладів питною водою гарантованої якості та дотримання питного режиму; організації харчування;  утримання приміщень та обладнання.

Присутні обговорили  питання  про організацію заходів щодо профілактики , усунення причин  виникнення,  поширення харчових отруєнь  та інфекційних захворювань.

Також піднімалися питання по проведенню гігієнічного навчання  персоналу закладів дошкільної освіти, проведення семінарів  з тематики  «Профілактика харчових отруєнь  та інфекційних кишкових захворювань», з приводу медичних оглядів працівників закладів  дошкільної освіти.

Прочитано 140 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал