Вівторок, 24 вересня 2019 16:28

Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області приймали участь в обговоренні нагальних питань щодо харчування дітей в навчальних закладах

23.09.2019 року на суспільному радіо Чернігівської хвилі відбувся прямий ефір на тему «Чим та як годують дітей у шкільних їдальнях Чернігова? І хто це контролює?».

В обговоренні теми взяла участь начальник Чернігівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Валентина Михед, до якої ведуча звернулась з питанням «хто і як контролює харчування в шкільних їдальнях, хто надає дозволи, як перевіряє?». У відповіді вона  розповіла про вимоги законодавства України щодо безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, зокрема про проведення планових та позапланових перевірок операторів ринку у сфері громадського харчування, проведення аудитів системи HACCP, яка має бути впроваджена на всіх потужностях з переробки та обігу харчових продуктів (в т.ч. шкільних їдальнях).

Також повідомила про відповідальність за організацію харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах засновників (власників), керівників закладів та операторів ринку, що забезпечують харчування дітей. Зокрема про їх обов’язок погоджувати примірні двотижневі меню, перелік постачальників продуктів харчування та сировини та асортимент шкільних буфетів з Держпродспоживслужбою в Чернігівській області. Валентина Михед відзначила, що закладами освіти Чернігівської міської ради ці вимоги кожного року дотримуються.    

В завершення програми вона зауважила, що в разі виникнення випадків порушень законодавства при харчуванні дітей громадяни можуть звернутись до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з письмовим зверненням, оформленим у відповідності до вимог законодавства.

Прочитано 142 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал