П'ятниця, 29 листопада 2019 12:54

В обласному центрі обговорювались питання реалізації державної політики у галузі санітарного законодавства

Семінар-навчання для керівників структурних підрозділів Держпродспоживслужби у районах і містах на тему «Актуальні питання реалізації державної політики у галузі санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя населення» пройшов у Чернігові за участю начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрія Павлішена. Під час свого виступу він, зокрема, наголосив, що проведення заходів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства перебуває на постійному контролі, а також закликав присутніх обговорити шляхи усунення недопрацювань, які мають місце у деяких районах.

На виправленні недоліків акцентував увагу і головуючий на зібранні заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби Сергій Чаплієв.

Начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Наталія Вербицька повідомила, що протягом 2019 року під наглядом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у сфері санітарного законодавства перебувало 3689 об’єктів. Значний обсяг робіт виконали працівники Держпродспоживслужби у містах і районах під час комісійних перевірок.

Наталія Вербицька докладно зупинилась на визначенні шляхів удосконалення роботи по здійсненню заходів державного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства. А її колега – начальник відділу санітарної охорони території Оксана Федунова – акцентувала увагу на особливостях проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертиз, а також ознайомила присутніх з правилами відбору зразків при здійсненні заходів контролю.

Під час навчання представники міст і районів отримали від фахівців Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства відповіді на свої запитання і висловили власні пропозиції щодо поліпшення результатів роботи на місцях.

Прочитано 211 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал