Субота, 21 грудня 2019 10:12

Фахівці Держпродспоживслужби в Чернігівській області провели відеоконференцію щодо актуальних питань діяльності служби

20 грудня 2019 року відбулася відеоконференція, яку провів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен. Захід відбувся за участю керівників районних, міськрайонних, міжрайонного та міського управлінь Головного управління, начальників районних (міських) державних лікарень ветеринарної медицини та директорів міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби щодо актуальних та виробничих питань служби в області.

Захід був проведений з метою надання допомоги і роз’яснень щодо  впровадження системи НАССР в освітніх закладах, підвищення безпечності та якості харчових продуктів і, відповідно, посилення контролю за створенням належних умов, організацією харчування дітей з додержанням вимог санітарно-гігієнічних правил та норм утримання закладів освіти Чернігівщини.  

«Впровадження системи НАССР необхідно для того, щоб убезпечити дітей від неякісного харчування. Адже головним завданням системи НАССР є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю над усіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів і до моменту видавання готової страви. Створення безпечних умов навчання в організованих колективах залишається актуальним, тому слід посилити увагу питанню дотримання вимог санітарного законодавства в освітніх закладах», - наголосив очільник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен.

Учасники заходу проаналізували  проблеми, з якими стикаються оператори ринку в ході запровадження системи НАССР у закладах освіти області. 

Під час відеоконференції учасники обговорили питання, що стосується виділення коштів з місцевих бюджетів для проведення лабораторних досліджень та експертизи харчових продуктів від постачальників харчових продуктів та операторів ринку, які надають послуги харчування у закладах освіти та здійснюють постачання харчових продуктів, щодо їх безпечності, окремих показників якості та ймовірної фальсифікації.

Також, було проаналізовано стан виконання Плану протиепізоотичних заходів в Чернігівській області та наголошено, що особлива увага має приділятися профілактиці і недопущенню поширення інфекційних хвороб, таких як АЧС, сказ, лейкоз та інші.

У ході обговорення питань було розглянуто ряд завдань та шляхи розв’язання нагальних питань, також учасники заходу напрацювали пропозиції щодо подальшого ефективного взаємоінформування.

Прочитано 307 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал