Понеділок, 10 лютого 2020 15:09

В Менському районі проаналізували організацію безпечного харчування дітей у закладах освіти протягом минулого року

Для  забезпечення регулярного контролю за умовами організації безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти і дотримання санітарно-фізіологічних норм споживання спеціалісти Менського районного управління Держпродспоживслужби здійснили гігієнічне оцінювання перспективних двотижневих меню та виконання норм харчування у загальноосвітніх закладах за 2019 рік.

Під час планових перевірок та проведення паспортизації харчоблоків фахівці встановили, що  харчування дітей здійснюється відповідно до норм, визначених постановою КМУ №1591 з дотриманням  положень Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом МОЗ та МОН від 01.06.2005р. №242/329.

На кожен день меню-розклад було однаковим для всіх дітей закладу,  з різним виходом страв за віковими групами, наведеними у нормах харчування, з урахуванням наявності харчових продуктів, продовольчої сировини та у відповідності до перспективного двотижневого меню.

Але не всі заклади дотримувалися цих вимог. Встановлено випадки, коли  при складанні щоденного меню не завжди враховувалось перспективне.

При однакових нормах харчування перспективні меню навчальних закладів значно різнилися між собою. У разі відсутності будь-якого продукту не здійснювалась його заміна відповідно до таблиці взаємозамінності  згідно  додатком 8 до Норм №1591.

При погодженні  перспективних меню спеціалістами Держпродспоживслужби враховувались усі вимоги дотримання чинного законодавства, було опрацьовано та погоджено 91 двотижневе перспективне меню. Із проаналізованих меню  34,1% повернули на доопрацювання через відсутність показників  кількості жирів, білків, вуглеводів та кілокалорій;  не були прописані продукти щоденного споживання,  не співпадали назви страв у меню з технологічними картами,  часто повторювались одні і ті самі страви,  заборонені страви, не враховувались сезонні страви на літньо-осінній і зимово-весняний періоди,   розроблялись орієнтовні двотижневі циклічні меню.

У загальноосвітніх навчальних закладах недостатньо вводили у меню сучасні страви автора нового шкільного рецептурного збірника  шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

За даними відділів освіти,  у 2019 році норми харчування у загальноосвітніх школах в середньому виконувались на 72%, у дошкільних закладах - на 83%.

Найбільш проблемними залишаються питання забезпечення учнів і дошкільнят фруктами, які нічим не замінюються; порушення графіків постачання продуктів харчування; нерегулярний аналіз використання коштів та виконання натуральних норм харчування дітей відділами освіти та власниками навчальних закладів;   невчасне інформування про недоліки в організації харчування.

За результатами аналізу відділам освіти і власникам навчальних закладів надані пропозиції щодо виправлення виявлених недоліків.

Прочитано 134 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал