Вівторок, 11 лютого 2020 08:16

У територіальних підрозділах Держпродспоживслужби Чернігівської області проходять зустрічі щодо організації безпечного харчування дітей у закладах освіти

У Сновську фахівці районного управління Держпродспоживслужби провели зустріч з колективом місцевого вищого професійного училища лісового господарства стосовно запровадження у навчальному закладі системи НАССР. Оскільки училище готує кухарів і кондитерів, а це вимагає відповідного оснащення виробничих потужностей для професійного навчання майбутніх спеціалістів, під час спілкування акцентувалась увага на розробці базової документації, а також на основних елементах системи контролю безпечності харчових продуктів.  

Представники відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини наголосили, що  головним завданням системи HACCP є аналіз небезпек і здійснення поетапного контролю за всіма етапами приготування страв і продуктів харчування - від приймання продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.

А в Менському районі пройшов семінар-практикум для старших медичних сестер  дошкільних закладів на тему «Організація ефективної взаємодії медичних працівників  зі спеціалістами  Держпродспоживслужби та підвищення якості організації харчування». Зокрема, йшлося про здійснення  протиепідемічної роботи у закладах,  тактику роботи медичних працівників під час зростання захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції, санітарно-просвітницьку роботу з батьками.

В рамках семінару відбувся тренінг «Санітарний регламент знати - на перевірки не нарікати». Присутні демонстрували знання   розділів харчування і попередження харчових отруєнь та  з профілактики  захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції. Медичні сестри  вправлялись у підрахунках заміни продуктів за енергоцінністю, в розподілі продуктового набору за групами та видами продуктів для вихованців закладів дошкільної освіти.  Учасники семінару  розглянули нагальні  питання щодо організації дитячого харчування в закладах дошкільної освіти за системою НАССР.

Про розробку і впровадження системи НАССР йшлося також під час зустрічі ніжинських освітян з представниками територіального підрозділу Держпродспоживслужби. Зверталась увага на дотримання працівниками харчоблоків правил особистої гігієни і санітарного стану в приміщеннях, на відповідальність керівників закладів та операторів ринку за організацію безпечного харчування дітей у навчальних і оздоровчих закладах.

Прочитано 154 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал