П'ятниця, 20 березня 2020 14:38

У районах області територіальні підрозділи Держпродспоживслужби активізують здійснення протиепідемічних заходів

Виконуючи Постанову Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та протоколу № 3 засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, фахівці Коропського районного управління Держпродспоживслужби почали здійснювати додатковий контроль за дотриманням санітарних норм і правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчому ринку селища Короп, у місцевих продуктових магазинах і точках виїзної торгівлі. Також безпосередньо на ринку перевірено роботу лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи щодо проведення дезінфекційних робіт і наявності наочної агітації поз профілактика коронавірусу.

Крім того, спеціалістами проведена роз’яснювальна робота з протидії поширення коронавірусу та методик приготування і використання дезінфікаційних засобів з особами, що працюють у сфері реалізації харчових продуктів рослинного і тваринного походження на території Коропського ринку та в закладах торгівлі, розповсюджено тематичні листівки  «Коронавірус: профілактика інфікування і поширення».

Відповідну роботу на місцевому  агропродовольчому ринку провели і фахівці Ріпкинського структурного підрозділу Держпродспоживслужби. Після перевірки стану дотримання санітарних норм вони дійшли висновку, що усі вимоги виконуються як працівниками державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, так і адміністрацією ринку та підприємцями, що здійснюють торгівлю. Зокрема, ветлікарі забезпечені спецодягом, дезінфікуючими засобами, періодично здійснюють дезінфекцію власного приміщення, а також закритої зали місцевого ринку. До речі, там облаштовані спеціальні місця з дезінфікуючим спиртовмісним розчином для рук.

А ось спеціалісти Варвинського територіального підрозділу Держпродспоживслужби, користуючись призупиненням на час карантину навчального процесу, здійснили профілактичні дезінфекції у приміщеннях шкіл і дитячих садків з використанням генератора гарячого туману.

Прочитано 174 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал