Понеділок, 23 березня 2020 12:29

Фахівці Держпродспоживслужби у районах щодня контролюють дотримання санітарних норм на ринках та в магазинах і дезінфікують торговельні павільйони

Спеціалісти Срібнянського міжрайонного управління Держпродспоживслужби для забезпечення епідемічного та санітарного благополуччя населення здійснюють протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню  на територію Срібнянського  і Талалаївського районів гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.  Зокрема, проводиться роз’яснювальна робота у закладах торгівлі щодо дотримання дезінфекційного режиму та заборони реалізації нефасованих сипучих продуктів. Працівники Срібнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини двічі на тиждень проводили дезінфекцію торговельного майданчика  у Срібному,  а також   прилеглої території біля продуктових магазинів. Заплановані також дезінфекційні роботи на торговельному майданчику селища Талалаївка.

Щоденний додатковий контроль за дотриманням санітарних норм, правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчому ринку та в продуктових магазинах здійснюють і спеціалісти Городнянського територіального управління. З-поміж іншого вони надають операторам ринку роз’яснення щодо обробки прилавків, дверних ручок, підлоги, використання засобів індивідуального захисту, провітрювання приміщень, дотримання правил особистої гігієни у павільйонах і на торговельних майданчиках ринку та в закладах торгівлі продовольчими товарами.

Фахівці Чернігівського міського управління Держпродспоживслужби особливу увагу звертають на дотримання дезінфекційного режиму в супермаркетах міста, що здійснюють роздрібну торгівлю харчовими продуктами, та на реалізацію їх виключно у фасованому вигляді. За результатами відвідувань встановлено, що  торгівельні мережі міста відповідально ставляться до виконання вимог і усвідомлюють відповідальність за недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних та протиепідемічних правил.

У Ніжині, де спеціалісти Держпродспоживслужби також здійснюють усі протиепідемічні заходи, для постійного контролю за дотриманням вимог, пов’язаних із запобіганням поширення коронавірусної хвороби СOVID-19, рішенням виконавчого комітету міської ради створено спеціальну комісію, яка контролюватиме дотримання запроваджених тимчасових обмежень на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади відповідно до наданих повноважень.

А в Мені на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  наголошувалось на постійному проведенні протиепідемічних заходів, враховуючи ситуацію, що складається на території громади.

Прочитано 238 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал