Понеділок, 18 травня 2020 11:26

У районах Чернігівщини фахівці Держпродспоживслужби продовжують перевіряти заклади торгівлі та проводять роз’яснювальну роботу

Спеціалісти Сосницького  територіального підрозділу Держпродспоживслужби щодня здійснюють контроль торгових точок щодо виконання профілактичних та протиепідемічних заходів. В цілому під час карантину у районі перевірено майже півтори сотні об’єктів торгівлі.

Крім обстежень, фахівці районного управління також активно займались санітарно-просвітницькою роботою, пов’язаною з профілактикою гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov. За період введення карантинних обмежень проведено 689 бесід, лекцій та нарад і поширено 195 листівок щодо попередження коронавірусної інфекції.

А у Новгороді-Сіверському представники відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Держпродспоживслужби побували в місцевому територіальному центрі соціального обслуговування громадян.

Під час спілкування з працівниками закладу обговорено питання організації в ньому протиепідемічних заходів. Зокрема, на період карантину не рекомендується проведення групових зустрічей у приміщеннях, крім таких, що суттєво впливають на перебіг лікування або реабілітації. Натомість варто забезпечувати фізичне дистанціювання учасників для групових занять та заходів, відміна яких неможлива. При можливості слід організувати почергове відвідування їдальні або харчування підопічних безпосередньо у кімнатах, оперативно виявляти потенційно інфікованих серед осіб, які перебувають у закладі, та працівників шляхом постійного оцінювання стану здоров`я на предмет виявлення ознак і симптомів гострого респіраторного захворювання та температурного скринінгу. Окрім того, необхідно подбати про забезпечення у центрі достатньої кількості рідкого мила, паперових рушників та спиртовмісних антисептичних засобів для рук.

Прочитано 110 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал