П'ятниця, 26 червня 2020 16:05

У Ніжинському районі Держпродспоживслужба проводить комісійні обстеження закладів торгівлі і громадського харчування та перевіряє рейсові автобуси

Ніжинським міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведено моніторинг дотримання карантинних заходів та обмежень суб’єктами  господарювання Ніжинського району відповідно  до протоколу № 19 позачергового засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій   від 04.06.2020 р.

У складі робочої групи, яка працювала на о’єктах, крім фахівців Держпродспоживслужби також представники органів виконавчої влади, Національної поліції, державної служби надзвичайних ситуацій України та засобів масової інформації.

Комісійно обстежено 2 заклади громадського харчування, 7 підприємств торгівлі і фельдшерський пункт у Ніжинському районі та 5 автобусів для перевезення пасажирів у межах району. Під час роботи в умовах карантинних обмежень на перевірених об’єктах  вимоги постанов Головного державного санітарного лікаря України переважно виконуються. Втім подекуди - не в повному обсязі. Серед виявлених під час моніторингу типових порушень є:

- відсутність інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладах громадського харчування та торгівлі;

- відсутнє маркування для перебування в черзі з дистанцією 1,5 м між відвідувачами;

- не забезпечене  дотримання відстаней  не менше 1,5 метри  між сусідніми столами;

-  незабезпеченість працівників закладів громадського харчування у повному обсязі засобами   індивідуального захисту;

- не організовано централізований збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами в закладах громадського харчування;

- відсутнє нагадування про масковий режим поруч із пасажирськими дверима в транспортному засобі;

- в автотранспорті відсутнє інформування пасажирів про заходи профілактики коронавірусної  хвороби COVID-19;

- здійснюється перевезення пасажирів не в межах кількості місць для сидіння.

Проведені бесіди з керівництвом перевізників щодо виявлених порушень, які були зафіксовані робочою групою, вказано на неухильне виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України  від 21.05.2020 року № 23. Усі дані по кожному об’єкту зафіксовані в спеціально розробленій  довідці.

Під час моніторингу по всіх об’єктам Держпродспоживслужбою розповсюджені пам’ятки  «Коронавірус: профілактика інфікування  і поширення»  та  «Як знизити ризик інфікування коронавірусом».

Працівниками 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини 4-ого Державного пожежно-рятувального загону управління Державної служби надзвичайних ситуацій України  в Чернігівській області з гучномовців на спецавтомобілі проводилось інформування населення Ніжинського району щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Прочитано 93 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал