ukende

Про збори керівного складу цивільного захисту в ОДА

7 лютого в Чернігівській облдержадміністрації пройшли збори керівного складу цивільного захисту за головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Сергієнка. У заході також взяли участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. На зборах члени комісії з питань техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та інші присутні підбили підсумки роботи за 2017 рік, та визначились з основними завданнями на 2018 рік.

В цьому році, як і в минулому, основні заходи і напрями роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, обласних управлінь, організацій та підприємств у сфері цивільного захисту спрямовані на попередження надзвичайних ситуацій та оперативне реагування у разі їх виникнення.

Під час засідання про епізоотичну ситуацію в області доповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен. Він зазначив, що епізоотична ситуація в області була и лишається цілком контрольованою та стабільною.

Також під час зборів учасники обговорили наближення весняної повені, готовність відповідних служб і прогнози фахівців та інші важливі питання. На завершення заступник голови ОДА Сергій Сергієнко та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук вручили відзнаки і почесні грамоти.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал