ukende

Семінар для аграріїв за участі спеціалістів Держпродспоживслужби

Про біологічні аспекти сучасних аграрних технологій говорили 14 лютого на семінарі в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України. Семінар установа організувала спільно з Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської ОДА. Запрошені, а це близько сотні осіб, мали змогу отримати професійну консультацію профільних фахівців, зокрема спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби, лабораторії ветсанекспертизи та ветеринарної лікарні.

Семінар відвідали керівники сільськогосподарських підприємств, представники РДА, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації з питань агропромислового розвитку, працівники Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Заступник начальника відділу контролю у сфері насінництва  та розсадництва управління фітосанітарної безпеки ГУ ДПСС у Чернігівській області Раїса Глазова ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві у сфері насінництва та розсадництва,  а також розповіла про право на виробництво та реалізацію насіння та садивного матеріалу.

«Щоб мати гарні врожаї потрібно купувати високоякісне і, головне, сертифіковане насіння у виробників насіння та садивного матеріалу, які мають усі відповідні дозволи і сертифікати якості», - зазначила Раїса Глазова.

Під час семінару аграрії та усі присутні також ознайомилися з сучасними вимогами при проведенні ветеринарно-санітарних заходів – дезінфекції, дезінсекції та дератизації в установах та господарствах всіх форм власності.  Про це детально розповіла завідувач відділом організації та проведення ветеринарно-санітарних робіт обласної лікарні ветеринарної медицини Галина Сергіянська. А про впровадження пест-контролю та пест-менеджменту при проведенні дезінфекції, дезінсекції, дератизації та фумігації згідно з європейським стандартом ЕН 16636 розповів Мирослав Ляхович – голова комітету санепідблагополуччя і життєдіяльності людини громадської ради при Чернігівській ОДА.

З сучасними засобами і препаратами для дезінфекції, дезінсекції та дератизації учасники семінарі змогли ознайомитися на виставці на вході у конференц-зал.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал