ukende

Новий випадок АЧС у Куликівці

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє, що згідно результатів дослідження патологічного матеріалу, доставленого до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, у двох пробах патологічного матеріалу, відібраного від 2-х свиней, які загинули на території колишньої ферми, яка розташована на відстані 200 метрів від с. Грабівка Куликівського району, Чернігівської області, виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней (звіт про результати дослідження № 002016 п.м./18 від 06.03.2018р.).

Наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області створено комісію для проведення епізоотичного розслідування та вжиття заходів щодо недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Детальна інформація про результати епізоотичного розслідування буде повідомлена невідкладно після його проведення.

Наразі проводиться епізоотичне розслідування даного випадку та готуються матеріали до проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Куликівській районній державній адміністрації, розробляється план заходів та проводяться організаційні заходи по ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.

 

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал