ukende

Про жіноче обличчя Держпродспоживслужби та вітання з нагоди 8 березня

Вродливі, щасливі з сяючими очима – це жінки Головного управління Держпродспоживслуби в Чернігівській області. У переддень Міжнародного жіночого свята – 8 березня – прекрасну стать вітали зі святом сильні і мужні чоловіки Служби та представники профспількових організацій. Цьогоріч сильна половина підготувала вітання-враження, а саме святковий концерт, де пролунали тільки улюблені жіночі хіти.

 

Першим жінок привітав начальник Головного управління Держпродспоживслужби Юрій Павлішен: «Я вам бажаю жіночого щастя. Щоб ви завжди були кохані і почувалися у безпеці. Хай біля вас завжди будуть вірні друзі і колеги, які у скрутну хвилину підставлять плече. Мамам хочу побажати терпіння і ніколи не пізнати розчарувань. І всім вам хочу побажати кар'єрного зросту і достатку в усьому».

 

Сьогодні в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області працює 145 жінок. І ці жінки справді можуть все: вони керують фінансами, контролюють ціни, підбирають кадри, навчають персонал, слідкують за порядком в документах, приймають і роблять лабораторні аналізи, проводять перевірки, лікують тварин, і це далеко не повний перелік всіх талантів та обов'язків жінок Держпродспоживслужби.  Отож можна з усією впевненістю сказати, що Держпродспоживслужбі є чим пишатися.

 

Шановні колеги жінки!

 

Прийміть наші найщиріші вітання з 8 березня!

 

Ви справжня оркаса нашої служби, наше натхнення і радість для очей!

 

Будьте щасливі, здорові і задоволені життям. Бережіть свою унікальність і красу. Адже кожна з вас напрсавді неповторна! І знайте, що ви завжди можете розраховувати на нашу пітримку і допомогу.

 

З повагою,

Чоловіки Головного управління Держпродспоживслужби

в Чернігівській області

 

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал