ukende

Семенівка готується до оздоровлення дітей

13.04.2018 року  в Семенівській районній адміністрації було проведено нараду  про хід підготовки закладів оздоровлення та відпочинку дітей в якій прийняли участь  начальник Семенівського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Чернігівській області Олександр Короткий ,  фельдшер  санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Світлана Панько, начальники відділів освіти Семенівської РДА, Семенівської міської ради  та керівники оздоровчих закладів району.

На нараді  акцентувалась увага  на стані водопровідних  та каналізаційних систем, медичного забезпечення. Особлива увага приділялась питанню щодо організації харчування в закладах оздоровлення та відпочинку дітей та санітарного стану харчоблоків ( наявність кухонного та столового посуду,холодильного обладнання, розділовий  інвентар тощо).

В ході наради були вручені пам’ятки кожному керівнику оздоровчого закладу з переліком питань на що  першочергово потрібно звернути  увагу при відкритті  закладу оздоровлення та відпочинку дітей.

Галерея зображень

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал