ukende

В Чернігові заборонили продаж паличок з сюрпризом

Відділом  ринкового та  метрологічного нагляду  Управління захисту  споживачів Головного  управління  Держпродспоживслужби в Чернігівській  області в травні 2018 року проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які  розповсюджували  кукурудзяні палички  з сюрпризом  всередині (ТМ «STAR SNACK»,  «СвітЛак»,  «Бумкорн»).

В ході позапланових перевірок на ринку м. Чернігова виявлено ряд порушень вищевказаної  продукції, яка знаходилася в  реалізації, а саме: відсутні інструкції до іграшок та інформація  про можливі  небезпеку і ризики заподіяння шкоди, пов’язані з використанням таких іграшок дітьми.

На іграшках та пакуванні до неї:  не зазначений виробник (найменування, зареєстрована торгова марка, адреса) та імпортер (найменування, адреса); не нанесено знак відповідності технічним регламентам; безпосередній доступ до іграшки можливо отримати таким чином, що харчовий продукт необхідно спожити, чим порушено вимоги «Технічного регламенту безпечності іграшок», затвердженого постановою КМУ від 11.07.2013 № 515 та додатку 2 до Технічного регламенту «Вимоги щодо безпечності іграшок».

Відносно продукції вжиті обмежувальні (корегувальні) заходи, зокрема, обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони надання  продукції  на ринку.

За виявлені   порушення при розповсюдженні  продукції, яка не відповідає вимогам технічних регламентів, до  суб’єктів господарювання  застосовані  штрафні санкції.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал