ukende

Попередні підсумки роботи Держпродспоживслужби Чернігівської області в галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів за I півріччя 2018 року

 5 липня 2018 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області під головуванням очільника Юрія Павлішен та за участю керівників державних установ, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби Чернігівської області в галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів відбулася звітна нарада по підсумках роботи за  перше півріччя 2018 року.

Під час наради учасниками попередньо проаналізовано підсумки роботи служби в галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів в області за перше півріччя 2018 року.

Обговорені питання виконавчої дисципліни формування розпорядчих документів - наказів, направлень, повідомлень, листів тощо. Також про роботу Єдиної інформаційної системи проведення протиепізоотичних заходів в районних, міських державних установах Держпродспоживслужби  в Чернігівській області та організацію забезпечення протиепізоотичної роботи у першому півріччі 2018 року, окреслені основні завдання щодо покращення даної роботи.

Очільник Головного управління Юрій Володимирович Павлішен зазначив, що  особливої уваги в 2018 році потребують питання, пов’язані з проведенням вакцинації проти сказу серед домашніх тварин, профілактики АЧС на території області, профілактики вузликового дерматиту.

Керівникам державних установ Держпродспоживслужби  в Чернігівській області поставлено завдання активізувати роботу щодо виконання планів комплексних планових заходів державного контролю органів державного нагляду та посилити контроль за роботою суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з створенням, переробкою, обігом побічних продуктів тваринного походження. Приділити увагу  питанням покращення якості роботи офіційних лікарів, лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках області, посиленню контролю ідентифікації та реєстрації поголів’я тварин в межах області та видачі ветеринарних сертифікатів.

Обговорені питання, які є не менш важливими і значущими для всіх працівників державних установ Держпродспоживслужби  в Чернігівській області - «Антикорупційна програма Держпродспоживслужби» та виконання заходів до звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Держпродспоживслужби.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал