Понеділок, 01 жовтня 2018 10:32

В Новгород-Сіверському відбулося засідання ДНПК

27 вересня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Новгород-Сіверській  районній державній адміністрації за участю в.о.  голови  Новгород-Сіверської  районної державної адміністрації, начальника відділу економіки та агропромислового розвитку Новгород-Сіверської  районної державної адміністрації та керівників господарств по утримуванню ВРХ та свиней, власники сільськогосподарських посівів, голови сільських та селищних рад.

Сергій Редкач, заступник начальника Новгород-Сіверського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області,  доповів про  профілактику та недопущення занесення заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби, про посилення заходів щодо підвищення біозахисту господарств району в яких утримують свиней, про організацію та проведення заходів з профілактики сказу тварин.

Рішенням комісії ДНПК при Новгород-Сіверській  райдержадміністрації вирішено забезпечити своєчасне та ефективне виконання рішень ДНПК при Чернігівській обласній державній адміністрації всіх рівнів, забезпечити дотримання вимог закритого режиму роботи в господарствах по утриманню свиней. Також забезпечити контроль за організацією та проведенням осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на підконтрольних територіях та проінформувати населення. Вжити заходів щодо регулювання у встановленому порядку чисельності хижих і шкідливих тварин.

Дане рішення довести до всіх користувачів мисливських угідь, керівників об’єктів та територій природно-заповідного фонду, господарств, підприємств, установ та організацій розміщених на території району для виконання.

Прочитано 350 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал