Середа, 10 жовтня 2018 11:20

Про гуманітарну допомогу постраждалим в Ічні

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області спільно з Громадською організацією «Асоціація фахівців ветеринарної медицини в Чернігівській області» долучилося до збору гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району.

За оперативними даними, найбільше зараз потрібні: підгузки, ковдри, матраци, подушки, засоби особистої гігієни, одноразовий посуд, дезінфікуючі засоби для рук, продукти тривалого терміну зберігання.

Завтра гуманітарну допомогу відправлять у с. Парафіївка, до тамтешнього пункту допомоги потерпілим.

Також, через тенденцію із збільшення надання гуманітарної допомоги з інших регіонів України, в населених пунктах і обласному центрі посилять контроль за харчовими продуктами, які надходять до пунктів допомоги.

«Це питання для нас пріоритетне. На кожному пункті постійно має чергувати наш інспектор. Важливо, щоб не приймали продукти, які швидко псуються: сиру чи в’ялену рибу, молочні продукти, яйця, тощо», - зазначив на оперативній нараді начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен.

Прочитано 361 разів

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал