Четвер, 03 січня 2019 11:15

До уваги суб’єктів господарювання, що займаються утриманням та розведенням великої рогатої худоби, овець і кіз

Суб’єкти господарювання, що займаються утриманням та розведенням великої рогатої худоби, овець і кіз, зобов’язані щороку здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин в господарстві у розрізі статево-вікових і виробничих груп відповідно до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04 грудня 2017 року № 642 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», та від 16 січня 2018 року № 20 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз».

Вчасна інвентаризація поголів’я надасть можливість власнику тварин:

  • захистити інтереси у випадках виникнення юридично-спірних питань, що стосуються власних тварин;
  • звірити дані щодо наявних тварин для отримання державних дотаційних коштів та уникнення розбіжностей у даних, що надає господарство і які підтверджуються даними Єдиного державного реєстру тварин;
  • уникнути зволікань при видачі ветеринарних та ідентифікаційних документів на переміщення тварин;
  • оперативної роботи у законодавчому полі з ідентифікації та реєстрації тварин.
  • Звертаємо Вашу увагу, що у 2019 році припиняє дію мораторій на проведення державного ветеринарного контролю на підприємствах з розведення тварин.

Непроведення інвентаризації поголів’я є порушенням вимог законодавства з ідентифікації та реєстрації тварин, на що звертається увага при здійсненні заходів державного контролю, нагляду.

Інвентаризація поголів’я великої рогатої худоби, овець, кіз в господарстві проводиться для приведення у відповідність даних Єдиного державного реєстру тварин до фактично наявного поголів’я тварин, що утримується та розводиться у господарстві, за участю спеціаліста державної установи ветеринарної медицини.

Для уникнення непорозумінь під час проведення на підприємстві заходів державного ветеринарного контролю рекомендуємо Вам звернутися до державної установи ветеринарної медицини, під контролем якої знаходиться Ваше господарство в області, для проведення інвентаризації поголів’я згідно даних Єдиного державного реєстру тварин.

Просимо завчасно повідомляти відповідні державні установи ветеринарної медицини про намір провести інвентаризацію тварин у Вашому господарстві для узгодження термінів зі спеціалістами цих установ.

Для отримання роз’яснень Ви може звернутися до державної установи ветеринарної медицини або до Чернігівської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» .

 

Прочитано 176 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Графік роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал
-->