ukende

Увага! Нагадуємо! У господарствах Чернігівської області набирають темпів підготовчі роботи до весняно-польових робіт.

У господарствах Чернігівської області набирають темпів підготовчі роботи до весняно-польових робіт. Визначаються основні фірми постачальники хімічних засобів захисту рослин та проводиться заключення договорів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області нагадує всім господарникам області про дотримання законодавства. Статтею 18 Закону України «Про захист рослин» визначено права та обов’язки підприємств, установ, організацій та громадян у сфері захисту рослин, а саме допускати до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, лише осіб, які пройшли згідно з цим Законом спеціальну підготовку та мають на те відповідне посвідчення і допуск, що видаються спеціально уповноваженими органами виконавчої влади у сфері захисту рослин щороку, на даний час Управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Видача здійснюється безоплатно.

Для цього працівники підприємств всіх форм власності, які працюватимуть із засобами захисту повинні пройти медичний огляд.

За наявності Заяви та медичної книжки з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я,  дані працівники отримують Посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами та Допуск на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Заяву надавати за адресою: 14000 м. Чернігів, вул. Коцюбинського,41

Телефон для довідок: +38-0462-67-67-72, Факс: +38-0462-67-74-12

 

Зразок Заяви

Медичної книжки

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал