Відео

На Чернігівщині розпочалась вакцинація диких тварин проти сказу

В Чернігівській області розпочато кампанію із пероральної імунізації м'ясоїдних тварин від сказу. Інтерв'ю начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрія Павлішена перед запуском.

Ботулізм: що треба знати, щоб не захворіти

Прес-брифінг на тему «Ботулізм: що треба знати, щоб не захворіти» Спікери: начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен; заступник начальника Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Пулін; заступник директора Чернігівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Наливайко.

День захисника України

Привітання з Днем захисника України від жінок Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Як працює генератор гарячого туману ТЕРМО-35

Держпродспоживслужба в Чернігівській області - Як працює генератор гарячого туману ТЕРМО-35.

День працівників ветеринарної медицини

Привітання начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Павлішен Юрія Володимировича з днем працівників ветеринарної медицини.

Нападу лисиць зазнали три мікрорайони Чернігова

Райони Чернігова Астра, Півці та Олександрівка цього року стали місцями нападу лисиць. В Астрі загибла тварина не була придатна до аналізу на сказ, у Півцях лисиця покусала собаку та втекла. Тільки в останньому випадку був підтверджений факт небезпечної хвороби.

«Час Чернігівський» - сказ на Чернігівщині

Ведуча: Надія Дерев'янко Гості: Юрій Павлішен - начальник ГУ Держпродспоживслужби в області Ірина Змієвська - лікар-ветеринар

ТОВ Фабрика ЗДОРОВО

Перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю "Фабрика ЗДОРОВО"

UA: Чернігів - У Чернігові у мікрорайоні Олександрівка оголосили карантин через сказ

Ветеринари обходять квартири та приватні будинки та радять господарям зробити своїм домашнім улюбленцям щеплення. Учора на вулиці Корольова лисиця вкусила жінку. Тварина була хвора на сказ, це підтвердили лабораторно. На території поблизу місця нападу провели дезінфекцію, відловили безпритульних котів та собак, зробили їм щеплення. По мікрорайону розклеїли оголошення, аби містяни у разі контакту з тваринами зверталися до лікарів.

UA: Чернігів - Кавуни та дині на Центральному ринку без нітратів

Без нітратів - такі результати експертизи кавунів та динь на міському ринку Чернігова. Працівники овочевої лабораторії перевірили якість сезонних фруктів на Центральному ринку. Чи безпечні вони для вживання та як це може перевірити сам покупець.

Прочитано 635 разів

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал