Відео

Амброзія: чим небезпечна ця рослина для людей та як з нею боротися (02 липня 2020)

«Полудень» (02 липня 2020) Амброзія: чим небезпечна ця рослина для людей та як з нею боротися. Ведучий: Олександр Котенко Гості: Наталія Дмитренко – заступниця начальника відділу карантину рослин Держпродспоживслужби в області. Олена Ільченко - алерголог Чернігівської міської лікарні №1.

ВеЧер з Юрієм Павлішеним (25.06.2020)

Перевірка кафе та ресторанів у Прилуках (25.06.2020)

Карантин у ресторанах: у Чернігові перевірили заклади громадського харчування (23.06.20)

Чернігівські заклади громадського харчування перевірили на дотримання протиепідемічних вимог. Представники Держпродспоживслужби та поліція промоніторили їхню безпечність. Насамперед учасники рейду звертали увагу на дезінфекцію приміщень, дотримання маскового режиму та дистанції.

Як повернути кошти за неякісний товар чи послугу (22.06.2020)

Як пересвідчитися у якості продуктів, які купуєте? Як повернути кошти за неякісний товар чи послугу? Про це в студії «Теми дня» говорили з Валентиною Нашиванько – головним спеціалістом відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг головного управління Держпродспоживслужби в області.

У Мені Держпродспоживслужба перевірила магазини та заклади харчування (22.06.2020)

Чи роблять працівникам температурний скрінінг, чи носять маски та як регулюють дистанцію в чергах. У Мені Держпродспоживслужба перевірила магазини та заклади харчування. Побули у 4 закладах, порушень не знайшли, про це Суспільному сказав Олександр Белашко, начальник менського районного управління Держпродспоживслужби в області.

«Полудень» (18 червня 2020) Робота операторів ринку в умовах послаблення карантину

«Полудень» (18 червня 2020) Робота операторів ринку в умовах послаблення карантину Ведучий: Олександр Котенко Гість: Юрій Павлішен - начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

У Чернігові безкоштовно вакцинують тварин від сказу (21.05.2020)

У Чернігові безкоштовно вакцинують тварин від сказу. За день роблять від сотні до двохсот щеплень тваринам. Про це Суспільному розповіла лікарка міської державної лікарні ветеринарної медицини Світлана Ковчин. Так з понеділка проводять планове щеплення тварин у різних мікрорайонах Чернігова.

ВеЧер з Юрієм Павлішеним (08.05.2020)

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Що і як впливає на ціни в області та хто за цим слідкує? (07.05.2020)

Ведуча: Катерина Приступа Гості: Світлана Полторацька – заступниця директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олег Крапивний - заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Тетяна Сичинська - завідувачка сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в області

На Чернігівщині гинуть бджоли (05.05.2020)

26 пасік постраждали, 20 бджолосімей загинули повністю, 375 – частково. За останній місяць випадки гибелі бджіл реєстрували у 7 районах області. Таку статистику сьогодні під час наради озвучив голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко. У загибелі бджіл пасічники звинувачують аграріїв, які не попереджають про обробки полів отрутохімікатами, каже голова гільдії медоварів області Віталій Кром

Чому гинуть бджоли в Чернігівській області та як цьому запобігти? (05.05.2020)

Чому гинуть бджоли в Чернігівській області? Якими є наслідки та як цьому можна запобігти? Хто може допомогти бджолярам? Про це в студії «Теми дня» говорили з Юрієм Павлішеним, начальником головного управління Держпродспоживслужби в області та Андрієм Басистим, головою спілки «Пасічник Менщини»

Як завадити масовій загибелі бджіл в області? (05.05.2020)

Ведуча: Катерина Приступа Гості: Ігор Сокоринський – голова обласної спілки бджолярів Андрій Басистий – голова спілки «Пасічник Менщини» Юрій Павлішен – начальник ГУ Держпродспоживслужби в області

Відкриття продовольчих ринків на Чернігівщині 30.04.2020

В області запрацювали 10 агропродовольчих ринків. Ще 16 мають відкрити найближчим часом. Про це Суспільному розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен. За його словами, ринки зможуть працювати лише якщо будуть дотримуватися санітарно-епідеміологічних норм. Їх визначив головний санітарний лікар Віктор Ляшко у постанові №14

Аналіз питної води у Прилуках (03.04.2020)

Водіїв аварійно-диспетчерської служби Чернігівгазу вчили мити і дезінфікувати свої автомобілі

Водіїв аварійно-диспетчерської служби Чернігівгазу вчили мити і дезінфікувати свої автомобілі. Все, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу. Щоб це було дієвим, обробку треба робити двічі на день – перед початком виїздів та наприкінці зміни, сказала заступниця начальника обласної державної лікарні ветеринарної медицини Тетяна Ткач. (26.03.2020)

Всесвітній день захисту прав споживачів (16.03.2020)

"Ранні пташки"(16 березня 2020) - Всесвітній день захисту прав споживачів Ведучий: Андрій Соколов Гостя: Валентина Нашиванько – головний спеціаліст відділу у сфері контролю торгівлі, робіт та послуг управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в області

На Чернігівщині активувалися кліщі: чим це небезпечно для тварин та як уберегтися?

У Чернігові збільшилась кількість звернень до міської ветлікарні власників собак, яких покусали кліщі. Про це сказала лікарка-ветеринар Ірина Змієвська.

Чи зможуть знайти спільну мову бджолярі та аграрії Чернігівщини?

Про виклики Держпродспоживслужби

Держпродспоживслужба прозвітувала про результати роботи у 2019 році.

Звіт ГУ Держпродспоживслужби в області

Обласне управління Держпродспоживслужби звітувало про роботу в 2019 році. Якими були результати перевірок, чим допомогли споживачам

2. Порушення норм у навчальних закладах і випадки гепатиту: якість чернігівських послуг

Минулого року 91 заклад оздоровлення дітей і 158 закладів освіти порушували санітарне законодавство. Про це повідомив керівник Держпродспоживслужби області. Також торік зафіксували один спалах гепатиту А. Тоді захворіли 49 осіб, 33 із них – діти.

Як боролися зі сказом, чумою свиней та гепатитом

Держпродспоживслужба області прозвітувала про результати роботи у 2019 році. Зменшення кількості захворілих на сказ тварин більше, ніж в сім разів, а також повна відсутність випадків африканської чуми свиней – таких результатів досягнуло обласне управління Держпродспоживслужби у 2019-му році. Про ці та інші здобутки прозвітував його керівник Юрій Павлішен у середу. Чимало клопоту Держпродспоживслужби завдав раптовий спалах гепатиту А у чернігівській школі №7. Тоді постраждало 49 осіб, з них 33 – діти. Гепатит – небезпечне вірусне захворювання, але спалах вдалося приборкати. Важливим аспектом роботи Держпродспоживслужби є контроль якості та безпечності харчових продуктів, які продаються в Чернігові та області. За 2019-й рік фахівці служби провели більше 1800 перевірок, і їхній результат виявився вельми позитивним – всього у десяти суб’єктів господарювання знайшли порушення, які “тягнули” на штраф або обмеження діяльності.

Держпродспоживслужба звітує про свою роботу

За минулий рік Держпродспоживслужба здійснила понад 11 мільйонів щеплень від різноманітних хвороб. Також у 2019 році були проведені всі заходи, щоб запобігти виникненню чуми свиней і випадків сказу на Чернігівщині. За результатами перевірок споживачам повернуто більше ніж 1,6 млн гривень компенсації за фактом виявлення необґрунтовано отриманої виручки. Фахівці служби провели фітосанітарні процедури щодо експорту продукції до більш ніж 40 країн світу. Про ці та інші результати роботи Держпродспоживслужби в Чернігівській області розповідає її керівник Юрій Павлішен.

Доставка поштою: права споживачів (31.01.2020)

Чи мали ви проблеми з доставкою посилок? Зіпсовані упаковки, вкрадені речі, або взагалі загублена посилка? З подібними проблемами стикалася чернігівка Ольга Тихонова. Свої права їй вдалося відстояти. А як їх захищає закон – почули від представників Держпродспоживслужби області – Марини Моцар та Олександра Зенова.

У Чернігові скликали надзвичайну протиепізоотичну комісію (27.01.2020)

Сказ, пташиний грип, африканська чума свиней… Ці та інші небезпечні захворювання «розібрала» надзвичайна протиепізоотична комісія при обласній державній адміністрації, скликана в Чернігові. Однією з «топових» тем було недопущення виникнення та поширення африканської чуми свиней, яку вдалося зупинити.

На Чернігівщину йде «пташиний грип»: скликають надзвичайну комісію (23.01.2020)

Кажан у подарунок дітям: у Чернігові летюча миша потрапила на карантин через агресивну поведінку

До Чернігівської державної міської лікарні ветеринарної медицини на карантин потрапив кажан. Близько двох тижнів рукокрилого перевіряли на наявність сказу, каже лікар-епізоотолог Микола Шульга, а по завершенні карантину летюча миша опинилась на волі.

Карантином «накрило» 25 населених пунктів: на Чернігівщину повернулася чума свиней

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен прокоментував ситуацію з виявленням на Чернігівщині вірусу АЧС.

Пресконференція на тему «СТОП Фальсифікат. МЕД» за участю керівництва Держпродспоживслужби

22 січня 2020 року відбулась пресконференція «СТОП Фальсифікат. МЕД». Захід організовано в рамках продовження масштабного медійного проекту із залученням журналістської команди телеканалу 1+1 «ТСН Тиждень» та за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Держпродспоживслужби, профільних асоціацій. Проект реалізовується з метою захисту споживачів, очищення ринку від фальсифікованої продукції, підвищення репутації державних органів та повернення довіри до держави. У рамках проекту «СТОП Фальсифікат. МЕД» фахівці проведуть дослідження якості та безпечності меду, що реалізується на споживчому ринку України.

Старт другої кампанії з імунізації диких тварин від сказу

На Чернігівщині почали вакцинацію диких тварин проти сказу

Вакцини проти сказу диких тварин почали розкидати з літаків на Чернігівщині. Про це сказав начальник управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен. Нині вакцини розкидали у 3 районах: Новгород-Сіверському, Семенівському та Варвинському. Загалом це більше 40 тисяч доз. Як сказав Павлішен, такий спосіб вакцинування диких тварин – найефективніший.

Безпечне молоко - це просто

Анімаційний ролик «Безпечне молоко – це просто», який розробив швейцарсько-український проект з безпечності молока за підтримки Державного Секретаріату Швейцарії з економічних питань (СЕКО) в рамках економічного співробітництва та розвитку. Відео направлене на підвищення обізнаності щодо показників безпечності молока та демонстрацію найкращих практик виробництва якісного і безпечного молока.

Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні

Чи можна купити безпечні продукти на стихійному ринку – відповідь шукайте у відео наших колег із Ukrainian Centre for European Policy

Як запобігти поширенню АЧС в приватних домогосподарствах? (мультфільм)

Інформаційний відеоролик щодо особливості розповсюдження та поширення АЧС, розроблений за фінансування та координування Агентства зменшення загроз Посольства США в Україні в рамках Програми зменшення білогічної загрози.

Молоко у пластиковій тарі

Як уникнути отруєння бджіл?

Як уникнути отруєння бджіл? Іноді достатньо просто поважати працю один одного!

Наскільки захищені права споживачів?

Ведучі: Альона Марчан та Андрій Соколов. Гостя: Юлія Прокопенко – начальник відділу ринкового та метрологічного захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в області.

Що робити, якщо ваші права, як споживача, порушили?

Що робити, якщо ваші права, як споживача, порушили? Про це та інше говорил у прямому ефірі із Юлією Прокопенко, начальницею відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту прав споживачів в Чернігівській області.

ВеЧер 06.03 Інтернет шопінг

Pro бізнес

Передача телеканалу «Дитинець» Про особливості впровадження системи НАССР.

Прес-брифінг начальника головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Прес-брифінг начальника головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішена про пвдсумки роботи Держпродспоживслужби за 2018 рік.

Нові правила маркування харчових продуктів

Нові правила маркування харчових продуктів: як інформація на упаковці допоможе споживачам обирати їжу і що зміниться для виробників? Про це у студії «Теми дня» говорили з Юрієм Павлішеним, начальником головного управління Держпродспоживслужби в області та Оленою Ячною, начальником відділу продовольчої безпеки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В Україні проведена масштабна кампанія з боротьби зі сказом

Сказ – особливо небезпечна гостра вірусна хвороба тварин і людини, яка характеризується ознаками поліенцефаломієліту, паралічами і абсолютною смертністю. Сказ входить у п’ятірку найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдають величезні соціально-економічні збитки. Завдяки виділеному фінансуванню, в Україні з 2018 року започаткована програма з ерадикації сказу в державі. Ця програма включає в себе імунізацію домашніх тварин проти сказу (собаки, коти) та диких м’ясоїдних тварин. У 2018 році уперше за останній період була проведена масштабна кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, яка охопила майже всю територію України. Було використано понад 6,6 млн доз антирабічної вакцини. Для цих цілей застосовувався авіатранспорт, який оснащений системами GPS і системами реєстрації скидання вакцини.

На Чернігівщині розпочалась вакцинація диких тварин проти сказу

В Чернігівській області розпочато кампанію із пероральної імунізації м'ясоїдних тварин від сказу. Інтерв'ю начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрія Павлішена перед запуском.

Ботулізм: що треба знати, щоб не захворіти

Прес-брифінг на тему «Ботулізм: що треба знати, щоб не захворіти» Спікери: начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен; заступник начальника Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Пулін; заступник директора Чернігівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Наливайко.

День захисника України

Привітання з Днем захисника України від жінок Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Як працює генератор гарячого туману ТЕРМО-35

Держпродспоживслужба в Чернігівській області - Як працює генератор гарячого туману ТЕРМО-35.

День працівників ветеринарної медицини

Привітання начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Павлішен Юрія Володимировича з днем працівників ветеринарної медицини.

Нападу лисиць зазнали три мікрорайони Чернігова

Райони Чернігова Астра, Півці та Олександрівка цього року стали місцями нападу лисиць. В Астрі загибла тварина не була придатна до аналізу на сказ, у Півцях лисиця покусала собаку та втекла. Тільки в останньому випадку був підтверджений факт небезпечної хвороби.

«Час Чернігівський» - сказ на Чернігівщині

Ведуча: Надія Дерев'янко Гості: Юрій Павлішен - начальник ГУ Держпродспоживслужби в області Ірина Змієвська - лікар-ветеринар

ТОВ Фабрика ЗДОРОВО

Перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю "Фабрика ЗДОРОВО"

UA: Чернігів - У Чернігові у мікрорайоні Олександрівка оголосили карантин через сказ

Ветеринари обходять квартири та приватні будинки та радять господарям зробити своїм домашнім улюбленцям щеплення. Учора на вулиці Корольова лисиця вкусила жінку. Тварина була хвора на сказ, це підтвердили лабораторно. На території поблизу місця нападу провели дезінфекцію, відловили безпритульних котів та собак, зробили їм щеплення. По мікрорайону розклеїли оголошення, аби містяни у разі контакту з тваринами зверталися до лікарів.

UA: Чернігів - Кавуни та дині на Центральному ринку без нітратів

Без нітратів - такі результати експертизи кавунів та динь на міському ринку Чернігова. Працівники овочевої лабораторії перевірили якість сезонних фруктів на Центральному ринку. Чи безпечні вони для вживання та як це може перевірити сам покупець.

Прочитано 1641 разів

Адреса

14034, м. Чернігів,
вул. 1-го Травня, 180

Режим роботи

Понеділок-Четвер 8:00-17:00
П'ятниця 8:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:48

Контакти

(04622) 3-01-19
(0462) 678-613
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цілодобова гаряча лінія

044 364 77 80
050 230 04 28

Урядова гаряча лінія

1545

Подати електронне звернення громадян


Введіть Вашу e-mail адресу:

Please publish modules in offcanvas position.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Офіційний портал